Друга Всеукраїнська науково-практична конференція пам’яті академіка НАН України М. Г. Чумаченка

27 березня 2013 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбудеться Друга Всеукраїнська науково-практична конференція пам’яті почесного професора ТНТУ імені Івана Пулюя, академіка НАН України М. Г. Чумаченка: «Сучасні адаптивнотрансформаційні підходи до формування інституційних засад регламентації фінансово-економічної діяльності підприємств в умовах реформаційного суспільства (інноваційні аспекти)».

В програмі конференції:

1. Виступ І. М. Чайківський за темою «Особливості розвитку агропромислового виробництва в умовах економічних реформ (теоретичні та прикладні аспекти)».
  2. Виступ Ф. В. Бортняк за темою «Сучасні адаптивнотрансформаційні підходи до формування інституційних засад регламентації фінансово-економічної діяльності підприємств в умовах реформаційного суспільства»
  3. Підписання протоколу намірів про співпрацю з Познанським економічним університетом у сфері організації наукової роботи та навчально-методичногозабезпечення навчальних процесів.
  4. Відзначення найкращих наукових праць конференції.
  5. Інші заходи.