П’ята Міжнародна виставка
«Сучасні заклади освіти – 2014»

18 - 20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася головна подія освітньої галузі - П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014»

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Учасники та відвідувачі виставки мали можливість ознайомитися з досягненнями, які презентували 995 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, видавництв, підприємств та бізнес-структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти в усіх регіонах України, а також учасники з Естонії, Литви, Польщі, США, Росії, Молдови та Узбекистану.

В урочистому відкритті виставки взяли участь голова комітету з питань науки і освіти Верховної ради України Гриневич Лілія Михайлівна, в.о. першого заступника Міністра освіти і науки України Совсун Інна Романівна, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Григорович Кремень.

Упродовж трьох днів була організована цікава та насичена програма: науково-практичні конференції, презентації, майстер-класи та семінари, покликані забезпечити найбільш повний обмін інформацією, навичками та досвідом між провідними фахівцями з різних країн.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя є постійним учасником виставок освіти, адже вони є своєрідним майданчиком для обміну передовим досвідом. Кожного року навчальний заклад презентує власні досягнення і завжди здобутки університету мають схвальну оцінку організаторів, учасників та гостей. Цього року за результатами конкурсу, що стосується актуальних проблем розвитку національної освіти, Тернопільський технічний університет нагороджений дипломом «За презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти».