Засідання вченої ради

22 квітня 2014 року о 15:00 в ауд. 79 відбудеться засідання вченої ради ТНТУ з порядком денним:

1. Балотування щодо присвоєння вченого звання:
    1.1. Професора кафедри обладнання харчових технологій д.т.н., проф. Стаднику Ігорю Ярославовичу;
    1.2. Доцента:
    1.2.1. Кафедри харчової біотехнології і хімії к.пед.наук, доц. Назарко Ірині Степанівні;
    1.2.2. Кафедри харчової біотехнології і хімії к.т.н., доц. Рибак Ользі Миколаївні.
  2. Про стан забезпечення та використання електронних навчальних курсів при підготовці фахівців.
    Доповідачі: директор інституту дистанційного навчання Шкодзінський О.К., голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  3. Про роботу факультету по роботі з іноземними студентами.
    Доповідачі: декан факультету по роботі з іноземними студентами Ковалюк Б.П., голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  4. Про присвоєння звання Почесного Доктора університету професору Жаку Фресару (Франція) та звання Почесного Професора університету Лауреату Державної премії в галузі науки і техніки, Заслуженому діячеві науки і техніки України д.т.н., проф. Гавришу Анатолію Павловичу.
    Доповідач: голова атестаційної комісії Лупенко А.М.
  5. Затвердження Положення про відзнаку ректора ТНТУ «Медаль ім. І.Пулюя за заслуги перед університетом».
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  6. Затвердження Положення про організацію навчального процесу за дистанційною освітою у ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  7. Про затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.