У Тернополі побував відомий польський політик
і громадський діяч Збігнєв Буяк

13 червня 2014 року у читальному залі науково-технічної бібліотеки ТНТУ ім. І.Пулюя видатний громадсько-політичний діяч Польщі, один із лідерів «Солідарності» Збігнєв Буяк зустрівся з представниками університету та інтелігенцією міста та прочитав публічну лекцію «Трансформація суспільства. Досвід Польщі».

Виконавчий директор ІЦ "Майдан Моніторинг", один із співорганізаторів заходу Володимир Ханас представив широкій аудиторії доктора Збігнєва Буяка. Польського гостя у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя привітав проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М.

В ході зустрічі Збігнєв Буяк поділився досвідом Польщі з питань вдосконалення податкової системи, законодачої бази. Збігнєв Буяк очолював польську митницю, був обраний в Сеймі головою комісії внутрішніх справ, тому багатьох присутніх цікавили питання, якими повинні бути реформи правоохоронних органів, які критерії люстрації існують в Польщі.

Після лекції та дискусії з ініціативи тернопільського обласного товариства Асоціації філателістів України відбулося погашення іменного поштового конверту, розробленого саме для цієї події, а також відбулася автографсесія.

Організаторами заходу виступили: Інформаційний центр "Майдан Моніторинг", Тернопільська обласна організація Спілки журналістів України.

Для довідки: Збігнєв Буяк — польський профспілковий діяч і політик, один з лідерів руху «Солідарність». Голова «Солідарності» в столичному регіоні Мазовше. Керівник підпільних структур «Солідарності». Двічі був депутатом Сейму Польщі, очолював польську митницю в уряді Єжи Бузека.