ТНТУ та Люблінська Політехніка реалізують
програму подвійних дипломів магістрів

1 та 2 липня 2014 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя перебувала з робочим візитом делегація державного університету «Люблінська Політехніка» з Республіки Польща. До складу польської делегації увійшли ректор «Люблінської Політехніки», професор Пьотр Кацейко, директор інституту електроніки і інформаційних технологій, професор Вальдемар Вуйцек та керівник відділу Східного партнерства Вєслав Сікора.

Тернопільські та люблінські політехніки вже другий рік реалізують спільну освітню програму подвійних дипломів магістрів за спеціальностями інформаційних технологій, будівництва, механіки, машинобудування, електротехніки, економіки та менеджменту. Студенти за узгодженим навчальним планом та графіком спочатку навчаються два (або три) семестри у ТНТУ, а далі ще два у Люблінській Політехніці. За результатами захисту дипломних робіт в Україні та Польщі студенти отримують два магістерських дипломи.

У ході зустрічі люблінської делегації з першим проректором ТНТУ Миколою Митником було затверджено навчальні плани та графіки спільної освітньої програми на наступний 2014/2015 навчальний рік. На даний час за програмами подвійних дипломів у Люблінській Політехніці навчається 12 студентів з ТНТУ. Додаткова практична та теоретична підготовка на сучасній науковій та лабораторній базі у Польщі, оволодіння європейськими стандартами та ознайомлення з принципами роботи передового виробництва стають беззаперечною перевагою на ринку праці випускника ТНТУ.

Делегація з Любліна відвідала також Центр інформаційних технологій, лабораторії електронної мікроскопії, тріщиностійкості, медичної техніки, антенних та супутникових систем дистанційного зондування Землі. Того ж дня в університетському науковому парку «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля» відбулася зустріч польських колег з тернопільськими науковцями, де було продемонстровано інноваційні проекти з інформаційних та супутникових технологій, енергозбереження і малої гідроенергетики та визначено перспективні наукові напрями співробітництва.

За консультаціями та для запису на навчання за програмами подвійних дипломів звертатись у відділ міжнародних зв’язків ТНТУ, тел. 252976