Успіхи наших студентів

Студенти кафедри комп'ютерних наук ТНТУ успішно пройшли 1-ий етап конкурсу «z/Master», що відбувся у 2013 році та отримали подарунки від IBM.

Конкурс «z/Master» з програмування на мейнфреймах IBM System z проводиться щорічно компанією IBM в Україні. Конкурс з програмування на платформі System z проводиться з метою підвищити інтерес учасників конкурсу до сучасних ІТ-технологій IBM в Україні, дати можливість вивчити новий матеріал, а також застосувати вже наявні знання на практиці, додатковою метою конкурсу є практика з іноземної мови, адже завдання до конкурсу складені англійською мовою.

Конкурс створений з метою підготовки молодих і талановитих фахівців, які володіють основами мейнфрейм-технологій. Багато великих компаній уже взяли на роботу переможців подібних конкурсів, що проходили в багатьох країнах світу. Тепер конкурс з мейнфреймів IBM проводиться і в Україні.

Трохи про конкурс. Досвід роботи на мейнфрейми не є обов'язковим. Завдання конкурсу побудовані таким чином, щоб учасники крок за кроком отримали всі необхідні для перемоги знання та навички. У конкурсі можуть взяти участь студенти (за винятком аспірантів) очної / заочної / вечірньої форми навчання в акредитованих навчальних закладах України, які досягли 18-річного віку.

Так, у 2013 році студенти університету взяли участь в олімпіаді. Студенти кафедри комп'ютерних наук: Малаховський Олександр, Митник Олеся, Миколюк Ірина та Кокота Віталій одними з перших пройшли 1-й етап конкурсу, за що отримали призи від компанії ІВМ — футболки з логотипом олімпіади.

Наші вітання учасникам конкурсу!