Україна – Польща. Освітньо-наукова співпраця

З метою розвитку міжнародної освітньої та наукової співпраці та за результатами візиту представника Вищої технічної школи ім. Яна Амоса Коменського — Кшиштофа Іваньчука, було досягнуто домовленості про організацію спільних освітніх програм підготовки фахівців технічних та економічних напрямів, зокрема будівництва, електротехніки, інформатики, механіки і будови машин, логістики, європеїстики, економіки. Сторони домовилися сприяти взаємному обміну студентами з метою навчання, практики, стажування та наукових досліджень.

На даний час ТНТУ активно співпрацює з дванадцятьма вищими навчальними закладами Польщі, серед яких Люблінська Політехніка, Опольська Політехніка, Ягелонський університет та ін. За програмою подвійних дипломів магістрів у Люблінській Політехніці навчається 12 студентів з ТНТУ.

Для запису на навчання, практику та стажування у ВНЗ Польщі просимо звертатися у відділ міжнародних зв’язків (тел. 25-29-76)