Посвята першокурсників у студенти

17 вересня 2014 року у парку «Загребелля» відбулася традиційна, неформальна та дружня посвята у студенти першокурсників електромеханічного факультету Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Цього року Студентська рада факультету запропонувала молоді активний відпочинок із елементами патріотичного виховання, що відповідає реаліям сьогодення.

Дійство розпочали хвилиною мовчання та вшануванням пам'яті героїв Майдану біля пам’ятного знаку Небесній сотні, що поруч із корпусом №7. Хоча посвята була організована для першокурсників, студентів старших курсів теж прийшло чимало аби передати набутий досвід, поспілкуватися з викладачами, навчити молодших колег премудростей студентського побуту. Приємно, що факультет дружній і об'єднаний спільною метою.

Команди першокурсників мали змогу спробувати себе в ролі поранених, а також у ролі солдат. Змагання відбувалися у формі квесту, у якому учасники проходили контрольні пункти, де брали участь у різноманітних конкурсах. Одним із найцікавіших конкурсів був конкурс, де команда була зобов’язана надати першу медичну допомогу пораненому за допомогою підручних засобів, а також в іншому конкурсі учасники команд одягали протигази і в них шукали підказки, котрі мали направити їх на наступний пункт. По завершенню квесту усі команди були нагородженні грамотами та призами.

На завершення неформальної та дружньої посвяти у першокурсники студенти співали патріотичні пісні та виконали гімн України.

Заступник декана ЕМФ
Богдан Оробчук