Візит віце-консула США в Україні Тамари Стернберг-Греллер

Наш університет вперше відвідала представник консульської служби Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, віце-консул Тамара Стернберг-Греллер з презентацією програм культурного обміну в США. Під час зустрічі з ректором, професором Петром Яснієм було відмічено високий освітній рівень студентів університету — учасників програм обміну. Ректором було зауважено про необхідність професійного спрямування стажувань у США з метою підвищення рівня комунікативних навичок володіння англійською мовою у студентів та передано пропозиції ТНТУ щодо підвищення якості літніх студентських програм обміну у США. Гості також виявили зацікавленість роботою Академії CISCO у Центрі інформаційних технологій університету.

Під час презентації «Study abroad» (відбулася англійською мовою) студенти дізналися не тільки про відому програму обміну Work Travel, але і про програми Camp Counselors program та Au Pair. Також змістовною була розповідь пані віце-консула про особливості типів віз США та оформлення документів до них. Студенти під час зустрічі задавали питання та продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою, на що отримали запевнення високих гостей в успішному проходженні співбесіди для отримання візи за умови виконання необхідних формальних вимог.

Корисні посилання з презентації:

На завершення зустрічі пані Тамара Стернберг-Греллер відвідала музей університету, кімнату Івана Пулюя та залишила пам'ятний запис у книзі гостей.