Велопробіг заради миру

Студенти ТНТУ стали ініціаторами й учасниками великого студентського велопробігу у Тернополі, який відбувся 15 жовтня 2014 року напередодні Дня українського студентства. Велопробіг проводився в рамках уже традиційного для технічного університету Тижня української вишиванки та з метою популяризації велосипедного руху в нашому місті, підтримки здорового способу життя серед студентів тернопільських вишів.

— Та основна мета велопробігу — підтримати мир, якого сьогодні так потребує наша країна. Ми повинні показати всім людям, що ми можемо об’єднатися. Зараз така ситуація в Україні, що треба народ об’єднувати і якось це позначати символікою, — сказав відповідальний за цей захід Віталій Віжбовський.

Маршрут велопробігу був відповідний — із зупинками біля інших місцевих університетів, щоб могли долучитися студенти та усі охочі.

Загалом у масовому заході взяли участь понад пів сотні велосипедистів.

Більше фото на сторінці Facebook