Подорож до Львова

В рамках Тижня української вишиванки та з нагоди Дня українського студента студенти ТНТУ разом із заступниками деканів, керівником та працівниками відділу виховної роботи і зв'язків з громадськістю здійснили екскурсійну поїздку у місто Львів та відвідали музей «Національно-визвольної боротьби України».

Серед багатьох визначних пам’яток древнього міста студенти ознайомилися з історичною частиною Леополісу, центром політичного, культурного і торговельного життя — Площею Ринок, подолали 408 сходинок та піднялись на міську Ратушу, щоб побачити дивовижні краєвиди міста Лева, побували у неповторних храмах — Соборі Успіння Пресвятої Богородиці, Храмі Святої Євхаристії (Домініканський костел) та Вірменській церкві, мандрували загадковими лабіринтами львівських двориків, відвідали Копальню кави, Майстерню шоколаду, Цукерню та звичайно зазирнули на міське Свято шоколаду.

Цікаві факти з життя Львова, середньовічні історії та легенди можна було почути від кваліфікованого екскурсовода Ірини Липовецької-Стець.

Безліч нових і незабутніх вражень подарував студентам гостинний Львів — чарівне місто, в яке завжди хочеться повертатися.

Більше фото на сторінці Facebook