Засідання вченої ради університету

За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління Почесною грамотою МОН України нагороджено завідувача кафедри технології та обладнання зварювального виробництва д.т.н., проф. Підгурського М.І., Подякою МОН України — завідувача кафедри автоматизації технологічних процесів д.т.н. проф. Марущака П.О. Вітаємо!

На засіданні підведено підсумки вступної компанії, відзначено велику профорієнтаційну роботу, проведену професорсько-викладацьким складом у 2012-2013 н.р., що дозволило повністю виконати держзамовлення за всіма ОКР, напрямами та спеціальностями і набрати значну кількість студентів, що навчаються за кошти фізичних і юридичних осіб. Ректор університету Ясній П.В. підкреслив злагоджену роботу відбіркових комісій факультетів і, особливо, роботу приймальної комісії університету на чолі з відповідальним секретарем к.т.н., доц. Лещуком Р.Я. Ухвалено основні напрями профорієнтаційної роботи з урахуванням умов прийому на 2015 рік та Закону про вищу освіту.

Доповідь про місце ТНТУ ім. І.Пулюя у світових та всеукраїнських рейтингах, а також підсумки рейтингового оцінювання якості роботи науково-педагогічних працівників у 2013-2014 н.р. буде опубліковано на веб-сторінці університету.

На засіданні підтримано клопотання факультету економіки і підприємницької діяльності щодо вшанування пам’яті Степана Стефурака, студента третього курсу, що загинув 22 вересня 2014 року в зоні АТО. Ухвалено рішення про присвоєння імені С.Стефурака аудиторії № 71 корп.№2, про встановлення меморіальної дошки на одному з корпусів університету та про звернення до Тернопільської міської ради, щоби одну із вулиць міста Тернополя було названо на його честь.

На засіданні вченої ради розглянуті інші питання діяльності університету.