В університеті показали виставу про соцмережі

Фейсбук, Інстаґрам, Твіттер... Ми ділимося різною інформацією, поширюємо пости про останні новини, про щось особисте чи просто цікаві історії. З кожним днем соцмережі все глибше проникають у наше життя і стають частинкою нашого життєвого простору. Але так ми уже влаштовані, щодня продовжуємо створювати свою реальність, в якій наші тіла бездоганні, а помисли — чисті, в якій діти виключно #angelbaby, а ми слідуємо #healthylifestyle. І хочемо здаватися краще, ніж є насправді. Можливо, це дійсно мотивує вдосконалюватися й робить нас впевненішими й щасливішими.

Життя у соцмережах, яке воно? Спробували з'ясувати студенти та викладачі ТНТУ — учасники театральної студії «Introvision» у сценічній постановці «Сторінками соцмереж».

На глядачів чекали пізнавальні, повчальні, життєстверджувальні, ліричні, смішні, а подекуди й іронічні історії зі сторінок інтернету та авторські роздуми. Все це перепліталось із музичним відеорядом, пісенними та танцювальними композиціями.

Технарі досхочу насміялися під час монологу Миколи Пастуха про неадекватного кота. Разом із Віталієм Кудлаком згадали ті старі добрі часи, коли не було смартфонів, а лише Нокіа 3310. Не залишили поза увагою роль науки та відомих українських науковців, які своїми винаходами вразили світ, так Сергій Радинський та Ілона Тучак розповіли про Ігоря Сікорського, Йосипа Тимченка, Євгена та Бориса Патонів, Івана Пулюя, Сергія Корольова, Миколу Амосова й сучасницю Марину В’язовську. Розмірковували і про сенс життя та батьківську любов з Олегом Германом. Заторкнули струни лірики з Уляною Митник у пісні «Була весна», а ще милувались красою неймовірної карпатської квітки — червоної рути у розповіді Лесі Назаревич та слухаючи однойменну на увесь світ відому пісню «Червону руту» у виконанні Адріани Гарматюк.

Автором та режисером унікальної мистецької ідеї виступив художній керівник університету, керівник театральної студії «Introvision» Ігор Шаблій.

У програмі брали участь: Г.Крамар, В.Кудлак, Н.Чорний, Д.Бондарчук, А.Цінкевич, М.Макаренков, Г.Осухівська, О.Герман, Д.Бондарчук, Н.Даниленко, Н.Чорний, В.Жарко, Б.Шамчук, М.Пастух, В.Телекова, А Дем’янчук, С.Радинський, І.Тучак, А.Сушик, Д.Курило, В.Бронецька, У.Митник, С.Глинянчук, М.Чудик, Н.Калінін, Ю.Грицаюк, О.Січкун, Н.Литвиненко, О.Гарматюк, С.Бондарук, Т.Мостова, Г.Ціх, Л.Назаревич, А.Гарматюк.