Оголошено перший етап конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України наказом № 1362 від 03.11.2020 р оголосило перший етап конкурсного відбору проектів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2021 році за рахунок коштів державного бюджету за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» (КПКВК 2201040) (форми проектів та супровідні матеріали розміщені у додатках розміщених за посиланням ndch.tntu.edu.ua/index.php/konkursi/38-konkursi-mony).

У зв’язку з цим запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, керівників наукових підрозділів та наукових шкіл підготувати пропозиції щодо подання на конкурс проектів науково-дослідних робіт виконання яких розпочнеться у 2021 році.

Для участі в конкурсі до 23 листопада 2020 року здійснити реєстрацію та внесення в єдину інформаційну систему «Наука в університетах» проектів фундаментального/прикладного наукового дослідження або науково-технічної (експериментальної) розробки.

Детальнішу інформацію можна отримати у начальника НДЧ Дзюри Володимира Олксійовича, конт. тел. 0962366752.