Про безпеку в інтернеті у День кібербезпеки

Школярі та студенти коледжів! 30 листопада 2020 року о 15.00 чекаємо вас на Hack Evening 2020 Дні кібербезпеки, який відбудеться за підтримки кафедри кібербезпеки ТНТУ .

Захід проводимо безпечно — онлайн! Долучайтесь до події: bit.ly/33hCbLt .

Серед учасників будуть розіграні призи, необхідні кожному хакеру.

У програмі найцікавіші виступи:

• «Що ти втратиш, якщо знехтуєш кібербезпекою». Олена Кареліна, аналітик кібербезпеки Cyberoo.
  • «Битва за приватність. Якщо Ви не платите за товар, Ви і є товар». Мирослав Тригубець, студент 2 курсу ТНТУ.
  • «Як ти віддав свій пароль хакеру». Святослав Задорожний, Вадим Гуменюк, Максим Цапура, студенти 3 курсу ТНТУ.
  • «Анонімність — це не ілюзія безпеки, а недосяжна реальність». Богдан Слупський, студент 2 курсу ТНТУ.
  • «Граєш в ігри? Ми навчимо заробити на цьому!». Богдан Баняс, QA engeneer компанії Pixode.
  • «Найкращий захист — це атака. То як ти можеш себе захистити?». Дмитро Ревура, студент 2 курсу ТНТУ.
  • «Кібербезпека: перша кров». Костянтин Завадський, студент 1 курсу ТНТУ.