Шановні учні, вчителі і батьки!

Запрошуємо майбутніх вступників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Університет організовує олімпіади з:

Участь в олімпіаді допоможе майбутнім вступникам посилити свої позиції на вступному конкурсі, зокрема дає можливість:

• підвищити впевненість у власних силах;
  • узагальнити та проаналізувати вивчений матеріал;
  • застосувати набуті знання у нових умовах;
  • переконатися у правильності профорієнтаційного вибору;
  • розширити уявлення про проблематику окремих дисциплін;
  • найголовніше — здобути додаткові 20 балів до одного з предметів сертифіката ЗНО.

Терміни проведення:

• перший тур (дистанційний) — з 08 лютого до 19 квітня 2021 року. Його учасники мають змогу ознайомитися із завданнями олімпіади та пройти онлайн тестування;
  • другий тур (очний) — 15 травня 2021 року в приміщенні читальної зали науково–технічної бібліотеки (корпус № 2, каб. 58), початок о 10.00 год.

Хто може брати участь:

• особи, які отримали повну загальну середню освіту;
  • учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів;
  • особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2020/2021 навчальному році.

Детальна інформація про олімпіаду та посилання на онлайн тестування на сайті олімпіади: job.tntu.edu.ua/olimpiady/

Телефони для довідок: 0352 51 97 21, +38 098 71 72 582