Бобовніков Олег Дмитрович

Бобовніков Олег Дмитрович народився в 1951 р. У 1973 р. закінчив фізичний факультет Дніпро-петровського державного університету.

Два роки служив у Радянській армії заступником начальника зв’язку танкового полку. Із 1975 по 1992 рік працював на НВО «Мікропроцесор» розробником мікросхем та системним адміністратором САПР комплексу на базі VAX-11/780.

З 1992 — консультант з інформаційних технологій та комерційний представник компаній Digital Equipment та Informix Software.

У 1998 р. засновував, як перший керівник, офіс компанії Cisco Systems в Україні. Працював комерційним представником Lucent Technologies, комерційним представником FLAG Telecom по СНД та комерційним директором Telia International Carrier. З травня 2003 р. по червень 2006 р. — комерційний директор консультативної компанії «Розвиток». Із червня 2006 р. — генеральний директор «Новател Україна» (компанія групи «Мадьяр Телеком», Угорщина).

Брав участь у реалізації проектів з інформаційних технологій та у сфері телекомунікацій. Має великий досвід роботи із міжнародними компаніями на реалізацію проектів в Україні: із розвитку Інтернету, міжнародних каналів зв’язку, телекомунікаційних інфраструктурних проектів.

У даний час Бобовніков О.Д. працює комерційним директором ТОВ «Розвиток».

«Людина року–2000» — журналістський вибір. Вільно володіє англійською мовою, болгарською, македонською та польською — на комунікаційному рівні.

Хобі: плавання, підводне полювання, природа, фотографування.

За участь в науково-дослідних роботах в галузі електроніки і меценатську діяльність в 1999 році Олегу Дмитровичу присвоєно звання Почесного професора Теронпільського державного технічного університету.

10 травня 2017 року