Коріневич Антон Іванович

Коріневич Антон Іванович народився 1935 р. в с. Боднарівка Чемеровецького р-ну Хмельницької обл. в сім’ї колгоспників. Свій трудовий шлях розпочав у 1950 р. бригадиром рільничої бригади колгоспу ім. Свердлова Чемеровецького р-ну.

З 1952 року — слухач Кам’янець-Подільської сільськогосподарської школи. З 1954 по 1958 рік перебував на службі у Радянській армії.

Після закінчення у 1963 році Кам’янець-Подільського сільськогос-подарського інституту працював головним агрономом колгоспу імені Калініна Ямпільського району Вінницької області, а з 1965 р. — головою правління колгоспу «Прогрес» Гусятинського району.

У 1968 році його призначили начальником управління сільського господарства Гусятинського райвиконкому.

У 1974 році захистив кандидатську дисертацію з економіки сільського господарства.

З 1980 по 1982 р. — голова Гусятинського райвиконкому.

З 1982 по 1990 р. — перший секретар Гусятинського райкому партії.

У 1986 р. виступив з пропозицією перед головою Головпостачу УРСР Мостовим П.І. про відкриття Гусятинського політехнікуму та підпорядкування його Головпостачу СРСР. Мобілізував підприємства та господарства району для проведення ремонтних робіт і підготовки навчального закладу до відкриття у вересні 1986 р. За заслуги по створенню і розбудові Гусятинського політехнікуму і коледжу в 1999 році Антону Івановичу присвоєно звання Почесного професора Тернопільського державного технічного університету.

Нагороджений орденами Жовт-невої Революції, Трудового Червоного Прапора, заслужений працівник освіти УРСР, заслужений працівник сільського господарства України.

З 1990 року очолював колективне сільськогосподарське підприємство «Незалежність» с. Гусятин Чемеровецького району Хмельницької області.

Помер 29 червня 2004 року.

10 травня 2017 року