Візит делегації компанії «Устронянка» (Польща)

2 лютого 2012 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя відвідала делегація компанії «Устронянка» - провідного виробника безалкогольних напоїв у Польщі. Виробничий директор компанії пан Павел Рубінський та керівник заводу у місті Бяла пан Яцек Божек під час зустрічі з студентами університету розповіли про історію організації виробництва, продукцію та нові технології компанії «Устронянка», а також про умови проходження практики на їх підприємстві у 2012 році. Польські колеги також прийняли участь у святкових урочистостях з нагоди 167-річниці від дня народження видатного уродженця Тернопільського краю, всесвітньо знаного українського фізика, винахідника та гуманіста Івана Пулюя.

В результаті міжнародної співпраці з компанією «Устронянка», яка триває з 2007 року, понад 150 студентів університету проходили технологічну практику на заводах компанії у Республіці Польща, 10 викладачів та науковців мали змогу ознайомилися з передовим європейським виробничим досвідом та технологіями. У 2010 році за кошти та сприяння компанії «Устронянка» в Центрі інформаційних технологій університету створено сучасну навчальну лабораторію комп'ютерних систем і мереж. Міжнародне стажування на виробничих потужностях компанії «Устронянка» дозволяє студентам ТНТУ досконало опановувати польську мову за технічним напрямком та виконувати сучасні дипломні проекти з автоматизації підприємств харчової та переробної промисловості.