Змагання з гирьового спорту

2 лютого 2012 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту відбулися змагання з гирьового спорту в залік студентської спартакіади серед факультетів Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя, в яких взяли участь 39 студентів з шести факультетів (механіко-технологічний факультет був представлений двома командами).

Учасники змагалися у семи вагових категоріях (до 60кг, до 65кг, до 70кг, до 75кг, до 80кг, до 90кг і понад 90кг). Особисті місця визначалися за сумою підйомів у двох вправах: поштовху двох гирь та ривка гирі кожною рукою.

Основна суперечка за лідерство в командній боротьбі розгорнулася між «механіками» і «харчовиками». І лише після закінчення виступу учасників в категорії понад 90кг визначився переможець в командній боротьбі, ним стала 1-ша команда МТФ, 2 місце — команда ФХВ, 3 місце у команди ФРК, далі місця розподілились так: 4 місце — ФКТ, 5 місце — ФІС, 6 місце — ЕМФ.

В особистому заліку переможцями в порядку вагових категорій стали:

• 60кг — Капелюх Андрій, ФХВ;
  • 65кг — Гринчук Іван, ФХВ;
  • 70кг — Сірий Ігор, ФРК;
  • 75кг — Панасенко Василь, МТФ:
  • 80кг — Ванчура Василь, ФХВ;
  • 90кг — Ліпчінський Олександр, МТФ;
  • понад 90кг — Карпишин Степан, МТФ.

Кафедра фізичного виховання і спорту