Засідання вченої ради університету

21 лютого 2012 року о 15.00 в ауд. 79 відбудеться засідання вченої ради університету з порядком денним:

1. Про зміни в роботі інституту кураторства ТНТУ та внесення відповідних пропозицій до Положення про роботу кураторів груп університету.
    Доповідач: начальник відділу виховної роботи і зв’язків з громадськістю проф.Герман О.М.
  2. Про роботу електромеханічного факультету.
    Доповідач: декан ЕМФ д.т.н., проф.Андрійчук В.А., голова комісії з проблем навчання д.т.н., проф. Підгурський М.І.
  3. Затвердження Положення про відділ міжнародних проектів ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: начальник відділу міжнародних проектів д.т.н., проф. Лупенко С.А.
  4. Затвердження концепції діяльності ТНТУ ім. І.Пулюя з надання освітньої послуги у сфері вищої освіти щодо підготовки бакалаврів галузі знань 0514 «Біотехнології» за напрямком 6.051402 «Біомедична інженерія»; спеціалістів і магістрів галузі знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» за спеціальністю 7.05010302, 8.05010302 «Інженерія програмного забезпечення».
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  5. Про підтримку кандидатур д.ф.м.-н., проф. Синтини В.А. (Одеський національний університет) та д.т.н., проф. Кіндрачука М.В. (Національний авіаційний університет) щодо обрання у член-кореспонденти НАН України.
  6. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.