Конкурс-захист

18 лютого 2012 року відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського відділення Малої академії наук України.

Відкриття конкурсу-захисту пройшло в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка, в якому взяли участь: начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Запорожан І.Г., заступник начальника управління Піхурко О.В., президент Тернопільського відділення МАН України, ректор Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Ясній П.В., директор академії Мигайчук Л.М., вчений секретар Президії академії, доцент ТНТУ Цепенюк М.І.

Після урочистого відкриття конкурсу-захисту 266 учнів у 52 секціях змагалися за призові місця конкурсу. Змагання відбувалися на базі ЗОШ №5. Роботи учнів оцінювали голови і члени журі, до складу яких входили, як правило, професори та доценти тернопільських вишів.

Провідні вчені нашого університету уже впродовж багатьох років беруть активну участь в роботі журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Із них доктори наук, професори: Андрійчук В.А., Кирич Н.Б., Покотило О.С.; кандидати наук, доценти: Криськов А.А., Мосій О.Б.; старший викладач Дубик О.І.

Кожного року учні-члени Тернопільського відділення МАН України успішно виступають на всеукраїнському ІІІ етапі конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. У 2011 році вони зайняли ІІІ призове місце. Багато із них були нагороджені стипендіями Президента України.