Семінар
«Працевлаштування студентської молоді:
досягнення і проблеми»

1 березня 2012 року відбувся науково-практичний семінар на тему: «Працевлаштування студентської молоді: досягнення і проблеми», в рамках якого проводився День кар’єри. Організатором заходу виступила кафедра промислового маркетингу ТНТУ, яка ставить за мету встановлення постійних ділових зв’язків з роботодавцями, а також надання їм допомоги у підборі висококваліфікованих фахівців.

Мета проведення заходу:

• Сприяти реальному працевлаштуванню студентів і випускників напряму підготовки «Маркетинг»
  • Надати студентам всіх курсів можливість знайти місце проходження практики на підприємствах та установах Тернопільщини з подальшим працевлаштуванням
  • Надати можливість роботодавцям підібрати молодих спеціалістів, які відповідають їх вимогам та мають дійсне бажання працювати за спеціальністю

Учасниками Дня кар’єри були:

• Тарас Демкура – засновник та власник торгівельно-відпочинкового центру «Атріум»
  • Олександр Рига – директор рекламної агенції «Строката хата»;
  • Наталя Нездропа – керівник відділу реклами та маркетингу телекомпанії TV-4;
  • Віра Залецька – менеджер по роботі з персоналом дистриб’юторської компанії «Sav Service»,
  • Сергій Костюк – керівник з розвитку ТОВ «ОVB «Алфінанц Україна»,
  • Оксана Дяків – перший заступник директора компанії «Галактика комфорту»;
  • Ігор Лукашик – директор компанії «Management Tehnologies».

Студенти мали можливість почути вимоги до спеціалістів-маркетологів від провідних тернопільських фахівців з маркетингу та керівників відомих компаній. Найбільше майбутніх фахівців цікавили нові досягнення у сфері маркетингу і практичний бік їх втілення на базі підприємств Тернополя й області.

Захід відвідали також і студенти та викладачі Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі та Тернопільського кооперативного торгово-економічного коледжу, які здійснюють підготовку спеціалістів-маркетологів ОКР «молодший спеціаліст».