ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

4 березня 2012 року в Тернопільському національному технічному університеті ім.І.Пулюя відбувся День відкритих дверей.

Захід проходив в читальній залі бібліотеки ТНТУ. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу виховної роботи та зв'язків з громадськістю проф. Герман О.М., опісля був представлений відеофільм про університет. Виступ ректора проф. Яснія П.В. ознаменував кульмінаційний момент зустрічі. Важливою і корисною була інформація від відповідального секретaря приймальної комісії Лещука Р.Я., який ознайомив майбутніх абітурієнтів та їх батьків із вступною кампанією та правилами прийому до ТНТУ. В ході двосторонньої бесіди з адміністрацією університету та деканами факультетів можна було отримати відповіді на актуальні питання. Не менш ціковою для юнаків і дівчат була екскурсія аудиторіями та лабораторіями ТНТУ.

А ще День відкритих дверей, як захід, був не просто пізнавальним, а й розважальним – зачарували виконанням українських народних пісень слухачі підготовчого відділення факультету по роботі з іноземними громадянами ТНТУ.

Подібні заходи вже стали доброю традицією нашого університету.