Науково-практичний семінар
«ХРИСТИЯНСЬКИЙ НАУКОВИЙ СВІТОГЛЯД
І УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ»

10 березня 2012 року в Українському домі «Перемога» вперше на Тернопільщині відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Християнський науковий світогляд і українська національна ідея».

Тематика семінару:

• Світоглядний вибір: випадкова еволюція чи Розумний Задум у створенні Всесвіту?
  • «На початку було Слово...» або Святе Письмо про Слово.
  • Формування української мовно-культурної особистості засобами художнього слова.
  • Біблія і наука: перспективи створення наукової теорії творіння.
  • Україна – споконвічна духовна, самодостатня, етнонаціональна. Самість очима українознавця.

Запрошуються вчені з провідних галузей точних, природничих, гуманітарних, суспільних та технологічних наук. лікарі, працівники освіти, культури, управління, представники різних релігійних конфесій, молоді науковці, аспіранти та студентсько-учнівська молодь.

Місце проведення: Український дім «Перемога»
Початок семінару: 10:00
Реєстрація учасників: 9:00 – 10:00