ЗВІТУЄ ГУСЯТИНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

У останні березневі дні проходив цикл звітних заходів у Гусятинському технічному коледжі нашого університету.

До підготовки та проведення комплексного звіту були залучені усі – від директора до студента. Перед поважною обласною комісією постали річні результати навчально-методичної та науково-дослідної праці колективу; розгорнув свою багатофункціональну панораму відкритий музей історії коледжу із галереєю постатей удостоєних звання «Людина року»; присутні могли познайомитися з технічними розробками та винаходами, творіннями майстрів вишивки та графіки, шедеврами кулінарного мистецтва і результами діяльності бібліотеки цього навчального закладу. А завершив звітну програму – мистецький букет талантів коледжу. У такому величному одкровенні й постає наяву барвисте розмаїття людської праці, знаходить відображення творча палітра особистостей, належно оцінюється плоди діянь і прагнень кожного.

Разом з вдячністю за плідну працю, пропонуємо вам невеликий фоторепортаж з місця подій.