Фотозустріч

3 квітня 2012 року в читальній залі Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя відбулась зустріч між провідними фотомайстрами Тернополя та студентами фотолюбителями нашого університету.

Нещодавно в ТНТУ пройшла фотофиставка студентських робіт, яка стала предтечею цієї зустрічі.

Відомі фотомитці міста, а саме Василь Бурма, Михайло Бенч та Іван Пшоняк, розглянули фотороботи студентів, дали молодим людям цінні порад та розкрили секрети цього ремесла. Студентам було вкрай важливо і приємно почути думку професіоналів, незалежно від того, чи це конструктивна критика, чи схвальні відгуки.

Фотомитці побажали молодим фотолюбителям і надалі вдосконалюватись, шукати свій стиль фотографії і творити прекрасне. Адже, як сказав Василь Бурма, не буває поганих фотографій бувають погані фотографи.