Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування

21 квітня 2012 року на базі ТНТУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Участь в олімпіаді приймали команди вищих навчальних закладів тернопільської області, зокрема, Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Галицького інституту ім. В’ячеслава Чорновола, Бережанського агротехнічного інституту, Технічного коледжу ТНТУ (загалом 24 команди).

Привітало учасників змагань керівництво університету: ректор Ясній П.В., перший проректор Митник М.М., декан факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Мацюк О.В.

Ознайомив з правилами олімпіади та провів жеребкування серед команд відповідальний секретар олімпіади Михалик Д.М.

Переможцями стали:

• 1 місце - команда TNPU_StackOverflow (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка – Дмитро Пацерковський, Володимир Іщак, Микола Березіцький)
  • 2 місце - команда TNTU_SE (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя – Роман Вітрук, Богдан Орлов, Ігор Кордяк)
  • 3 місце - команда TNEU_FCIT3 (Тернопільський національний економічний університет – Євген Зеленко, Дмитро Шкляренко, Віталій Мостівський)

Вітаємо!

Команди-переможці І етапу нагороджені відповідними сертифікатами, а також зможуть представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 світового фіналу).

Для довідки. Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування – це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп'ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery - International Collegiate Programming Contest).