VII Міжнародний інвестиційний форум

27 - 28 квітня 2012 року на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся VII Міжнародний інвестиційний форум.

У роботі форуму прийняв участь і наш університет. 27 квітня 2012 року були проведені презентації проектів представників Тернопільської міської ради та Наукового парку «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля» по розвитку інфраструктурних напрямів міста Тернополя, а саме:

• Створення транспортно-логістичного комплексу на базі Тернопільського аеропорту (доповідач – Дейнека Ю.П.- начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради, співдоповідачі – Дудкін П.Д. – декан факультету управління та бізнесу у виробництві, к.е.н., доцент, Струтинська І.В. – к.е.н.);
  • Цифровий Тернопіль (доповідач – Химич Г.П. – директор навчально-наукового інституту інформаційних систем);
  • Гідроенергетика Тернопільського регіону (доповідач Зінь М.М. – к.т.н., доц. кафедри енергозбереження та енергетичного менеджменту, співдоповідач Підгайний Ю.Б. – ст. викл. кафедри енергозбереження та енергетичного менеджменту);
  • Автоматизована система контролю та управління енергоресурсами у ЖКГ (доповідач Марценко С.В., ст. викл. кафедри комп’ютерних наук).

Всього на форумі було представлено 22 інвестиційних проекти.

Наш університет демонстрував такі експонати, як вимірювач концентрації загазованості, блок моніторингу систем безперебійного живлення, антенні хвилеводи, хвилеводний фільтр, приводний втулковий ланцюг, діючий макет сифонної ГЕС та інше.

Стенд Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя оглянули голова облдержадміністрації Валентин Хоптян, голова облради Олексій Кайда, міський голова Сергій Надал, а також народні депутати, іноземні делегації та широке коло зацікавлених осіб.