Засідання вченої ради університету

22 травня 2012 року о 15.00 в ауд. 79 відбудеться засідання вченої ради університету з порядком денним:

1. Балотування щодо присвоєння вченого звання доцента:
    • к.т.н., доц. кафедри біотехнічних систем Бачинському Михайлу Володимировичу;
    • к.т.н., доц. кафедри харчової біотехнології і хімії Бейко Людмилі Анатоліївні;
    • к.філол.н., доц. кафедри іноземних мов Вовк Ірині Ростиславівні;
    • к.т.н., доц. кафедри харчової біотехнології і хімії Мельнічук Оксані Євстахіївні;
    • к.т.н., доц. кафедри електротехнічних систем електроспоживання Оробчуку Богдану Ярославовичу;
    • к.пед.н., доц. кафедри фізичного виховання і спорту Салуку Івану Андрійовичу;
    • к.філ.н., доц. кафедри іноземних мов Федак Софії Петрівні.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  2. Хід виконання ухвал вченої ради.
    Доповідач: голова статутно-організаційної комісії Марущак П.О.
  3. Обговорення і рекомендація до затвердження плану роботи вченої ради на 2012-2013 навчальний рік.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  4. Затвердження Положення про проведення атестації працівників науково-технічної бібліотеки ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  5. Про внесення змін і доповнень до Положення про гуртожитки ТНТУ.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  6. Затвердження Положення про порядок обрання делегатів конференції трудового колективу ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: голова президії конференції трудового колективу Шелестовський Б.Г.
  7. Затвердження програми економії енергоносіїв.
    Доповідач: директор НВІПТ Химич Г.П.
  8. Про затвердження Перспективного плану роботи з кадрового забезпечення діяльності ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М.
  9. Затвердження рекомендацій НТР і НМР.