Четвертий день народження

День факультету — особливе свято. Саме 8 травня 2012 року свій четвертий день народження відсвяткував факультет економіки і підприємницької діяльності Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. На урочистостях були присутні керівництво університету та факультету, викладачі, студенти, усі, хто бажав привітати іменинників із цією подією.

Тепла задушевна атмосфера, весняний настрій, святковість, урочистість і, навіть, певна грандіозність панували цього дня в актовому залі «Політехнік».

Початок свята ознаменувався урочистим нагородженням тих викладачів та студентів, наполеглива праця, професійність та хист яких прославили не лише факультет, а й весь Тернопільський національний технічний університет.

З привітальним словом до присутніх звернулись декан факультету, кандидат економічних наук, доцент Ціх Галина Володимирівна та її заступник Співак Сергій Михайлович.

Організовували вечір Аліна Бакан, Олена Казбан, Лідія Дерень.

Ведучими були Лідія Дерень та Сергій Гарматій.

Студенти першого курсу підготували веселу мініатюру казки «Колобок» про різні спеціальності (адже на факультеті їх 4 «облік та аудит», «фінанси та кредит», «маркетинг» та «економічна кібернетика»)

Студент 2-го курсу Костя Стасюк виступив із запальним танцем «Тектонік», студентка 2-го курсу Вікторія Дупак продемонструвала свій чарівний голос під час виконання пісні «I, I love you like a love song, baby».

Також факультет привітали студентка факультету комп’ютерних технологій Грицишин Ірина, виконавши дві композиції «Щастя» та «Палала», і шоу-балет «Beauty Style».