Форум «Вулик» - інновації в системі людських цінностей

22 - 23 травня 2008 року ТДТУ в особі ректора Яснія П., проректора з наукової роботи Рогатинського Р. та голови студентського наукового товариства Окіпного І. візьме участь у національному форумі "Вулик" - інновації в системі людських цінностей". Форум має на меті:

1. Актуалізувати роль міжсекторного партнерства "освіта-бізнес-влада" в стимулюванні та залученні університетської молоді до генерування ідей, інноваційного мислення та підприємницької діяльності.
  2. Оцінити соціальні та бізнеспроекти, підготовані переможцями конкурсу "Ідеї для життя 2007", визначити їх актуальність та перспективність впровадження. Оголосити про створення організації "Вулик" для поєднання академічних (інтелектуальних) та бізнес (фінансових, технічних, управлінських) ресурсів для оцінок процесів із комерціалізації технологій, знаходження ключових партнерів, потенційних партнерів, талантів та прямих інвестицій у створення та розвиток компаній з потенціалом до швидкого зростання.

Vyluk-prohrama.zip