Конференція
«Міжнародна освітня політика в Україні»

З нагоди завершення навчального року та церемонії відзначення кращих студентів 25 травня 2012 року на факультеті по роботі з іноземними студентами було проведено конференцію «Міжнародна освітня політика в Україні». Студенти з цікавістю послухали лекцію «Європейська вища освіта» професора кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Луціва Ігоря Володимировича. У своїй лекції він охарактеризував особливості Болонського процесу, кредитно-модульної системи та навчання у ТНТУ.

Опісля відбулося нагородження кращих студентів I-III курсів навчання ФРІ у таких номінаціях:

1. За активну участь у громадському житті університету:
    • Бамгбосе Аджібола (III курс)
    • Ехігіатор Ефоса (III курс)
    • Удех Тучукву (II курс)
    • Дібі Тамуноміебака (II курс)
  2. За участь у науково-дослідній роботі:
    • Бондонга Ліако Партік (II курс)
    • Курбанов Бехруз Кудратуллоєвіч (III курс)
  3. За кращі спортивні досягнення:
    • Шамсудінов Фазліддін Фатхудінович (III курс).

Студенти IV курсу отримають грамоти під час вручення дипломів 7 червня 2012 року.

Проректор з науково-педагогічної роботи Дячук Степан Федорович, декан ФРІ Ковалюк Богдан Павлович, заступник декана ФРІ з виховної роботи Кухарська Вікторія Богданівна та доцент кафедри державного управління та економіки Мариненко Наталія Юріївна були відзначені за лідерські якості в організації студентського життя та допомогу в адаптації.