ХІІ КОНФЕРЕНЦІЯ
трудового колективу ТНТУ

14 червня 2012 року в актовій залі комплексу «Політехнік» відбулася ХІІ КОНФЕРЕНЦІЯ трудового колективу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

На порядку денному розглядались наступні питання:

1. Про внесення змін до «Правил внутрішнього розпорядку ТНТУ» (доп. проректор з адміністративно-господарської роботи Клепчик В.М.).
  2. Обрання претендента на посаду ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Представник МОНМС України Царенко Олександр Валерійович представив претендента на посаду ректора ТНТУ Яснія Петра Володимировича, який очолював університет впродовж останніх 5-ти років, а на даний час являється виконуючим обов'язки ректора ТНТУ.

Із вітальним словом та своєю передвиборчою програмою Петро Володимирович звернувся до делегатів конференції.

Він окреслив майбутні шляхи розвитку університету та додав, що спільними зусиллями колектив зможе подолати будь-які труднощі.

Присутні активно ставили запитання претенденту, на які той охоче відповідав.

Опісля розпочалась процедура голосування.

Результати голосування оприлюднив голова лічильної комісії Ковальчук Ярослав Олексійович. Отже, із 291-го присутнього делегата проголосувало 290 делегатів, з них: «за» — 258, «проти» — 16, «недійсні» — 16.

Із успішним обранням претендента на посаду ректора привітав колектив університету та Яснія Петра Володимировича заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюра Леонід Олексійович.