Вітаємо!

16 червня 2012 року на Вченій раді ТНТУ ректор університету Ясній П.В урочисто привітав та вручив дипломи про присвоєння звання:

• почесного доктора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Шендеровському Василю Андрійовичу провідному науковому співробітнику Інституту фізики НАН України, доктору фізико-математичних наук, професору за вагомий внесок у розвиток науки та освіти України та плідну співпрацю з університетом;
  • почесного професора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Андрушківу Богдану Миколайовичу завідувачу кафедри менеджменту підприємницької діяльності, доктору економічних наук професору, заслуженому діячу науки і техніки України за вагомий внесок у розвиток економічної науки в університеті.

Колектив університету приєднується до всіх щирих поздоровлень на адресу дипломантів та бажає їм нових звершень та натхнення.