Презентація Агрохолдингу «Мрія»

13 вересня 2012 року у приміщенні читального залу науково-технічної бібліотеки ТНТУ відбулась зустріч студентів і випускників МТФ, ФІС, ФХВ, ЕМФ, МТФ із Сергієм Тименком, фахівцем з освітніх проектів Агрохолдингу «Мрія». Агрохолдинг є нашим постійним партнером, з ним університет уклав двосторонню угоду про співпрацю.

У ході цього заходу відбулась презентація Агрохолдингу «Мрія», ознайомлення студентів із проектами, у яких вони можуть брати участь. Студенти заповнили анкети для заміщення вакантних посад .

Начальник відділу працевлаштування та практичної підготовки студентів Равлів І.П. розказав учасникам зустрічі про порядок працевлаштування випускників університету, які навчаються на державній формі, ситуацію на ринку праці.