День українського студента

17 жовтня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відсвяткували День українського студента. Незважаючи на примхи погоди, свято було цікавим, різнобарвним та насиченим багатьма заходами.

Розпочали свій день студенти із ранкового молебню біля каплиці Пресвятої Богородиці, що на території університету. Разом із студентами прийшли на молитву викладачі та ректорат.

Опівдні студентів уже чекала ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ПЕРЕРВА та СТУДЕНТСЬКИЙ ФЛЕШМОБ, присвячений Тижневі української вишиванки. Також під час перерви відбулося нагородження кращих студентів 2012 року. У фойє університету була розгорнута виставка студентських фоторобіт та декоративно-прикладного мистецтва.

Вітаючи студентів, ректор університету Петро Володимирович Ясній побажав молодим людям оптимізму, натхнення, успіхів у навчанні та єдності духовної, культурної, освітньої.

Пропонуємо переглянути відео- та фотосюжет про подію: