ХІІ обласна спартакіада

З метою популяризації фізичної культури і спорту та пропаганди здорового способу життя серед працівників ВНЗ міста та області, 19 жовтня 2012 року на базі факультету фізичного виховання ТНПУ ім. Я. Гнатюка відбулась ХІІ обласна спартакіада між працівниками вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, присвячена Дню працівників освіти.

Підготовку змагань здійснювали управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та обласна організація профспілки працівників освіти і науки.

У змаганнях, з 8 видів спорту (перетягування линви, плавання, міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт, армспорт) брали участь 336 працівників з 10 навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Успішно виступили наші плавці і тенісисти, які у своїх групах вибороли перші місця. Збірна команда працівників з швидких шахів виборола друге місце, а команди з гирьового спорту, армреслінгу та футболу здобули треті місця. Збірна команда викладачів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя посіла 3-тє загальнокомандне місце.

Найкращі спортсмени учасники змагань:
Баран І.О.(волейбол); Буняк О.А.(волейбол); Вальчак Н.В.(плавання); Кульчицький З.Й.(гирьовий спорт); Стахів В.М. (армтспорт); Мовчан Л.Т. (настільний теніс); Мельничук О.В. (футбол); Мосейко В.О. (футбол); Стухляк П.Д. (перетягування линви, армтспорт); Окіпний І.Б. (настільний теніс); Подольський І.З.(шахи); Федчишин О.Я.(плавання); Босюк О.М.(плавання).

Вітаємо переможців та призерів змагань!