Зустріч студентів університету
з представниками компанії «СЕ Борднетце-Україна»

З ініціативи відділу працевлаштування та практичної підготовки студентів 22 жовтня 2012 року у читальному залі науково-технічної бібліотеки ТНТУ відбулась зустріч студентів ЕМФ, МТФ, ФІС, ФРК, ФКТ із представниками компанії «СЕ Борднетце-Україна», яка має статус підприємства з іноземними інвестиціями і належить до світових виробників кабельно-провідникової продукції для автомобілів.

Презентували компанію її представники: Лазар Олена, керівник відділу персоналу, Мізюк Василь, керівник відділу планування, до речі, наш випускник, Гребеняк Мар’яна, менеджер з персоналу. Студентам був показаний відеозапис про підприємство, який коментували представники компанії. Вони ж розказали про умови набору працівників, основні вимоги до претендентів на ту чи іншу посаду, їх права та обов’язки уже після зарахування на роботу.

Студенти ставили гостям чимало цікавих запитань та одержали на них вичерпні відповіді.