Посвята першокурсників у студенти

Що ж таке посвята в студенти? Дехто говорить, що це випробування, які роблять старші курси для перших, наче готують їх до подальшого життя в університеті, інші - що це церемонія, яка проводиться для того, щоб показати «хто в домі хазяїн», тобто старший. Так і перші курси ЕМФ йшли на посвяту, незнаючи до чого готуватись. Але насправді свято виявилось вельми цікавим і навіть кумедним. Студентів очікували захоплюючі конкурси та розваги, а саме пошуки екзаменів і заліків, здача екзамену у першокурсники, розшифровка предметів, складання карти України, дружня ватра та багато іншого.

Змагання проходили у мальовничій лісо-парковій смузі поблизу масиву Дружба.

Повертались додому усі трохи втомленими, але з незабутніми враженнями і чудовим настроєм. Студенти-першокурсники пройшли так зване «бойове хрещення», їх радо прийняли в сім'ю електромеханічного факультету.