Міжнародна науково-практична конференція
молодих учених та студентів
«АКТУАЛЬНІ ЗАДАЧІ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ».

19 - 20 грудня 2012 року на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Актуальні задачі сучасних технологій».

Відкривав конференцію ректор університету докт.тех. наук, професор Ясній Петро Володимирович.

У перший день роботи конференції з пленарними доповідями виступили:

• Наталія Гарматій «Моделювання фінансових потоків підприємства з використанням сучасних методик».
  • Олександра Клендій «Обгрунтування параметрів захисних механізмів шнекових транспортерів».
  • Оксана Сіткар «Вплив потужного лазерного випромінювання на рельєф поверхні матеріалів».
  • Василь Яцишин «Методи і засоби формулювання та комунікації вимог якості програмних систем на стадіях життєвого циклу».
  • Назар Луговской «Роль поля смещения в магнитооптической вихретоковой интроскопии».

Наступного дня робота конференції продовжилась у секціях:

• фізико-технічні основи розвитку нових технологій;
  • нові матеріали, міцність і довговічність елементів конструкцій;
  • сучасні технології в будівництві, транспорті, машино- та приладобудуванні;
  • комп’ютерно-інформаційні техно-логії та системи зв’язку;
  • електротехніка та енерго-збереження;
  • фундаментальні проблеми харчових біо- та нанотехнологій;
  • економічні та соціальні аспекти нових технологій.