Чемпіонат області з класичного двоборства

27 - 28 жовтня 2012 року в ПС «Текстильник» відбувся чемпіонат області з класичного двоборства серед чоловіків та юніорів. Всього приймали участь у змаганнях 64 учасники.

Вдалими були виступи наших студентів на чемпіонаті області з гирьового спорту або ж класичного двоборства серед чоловіків.

Чемпіоном області у ваговій категорії до 60 кг став студент гр.БФ-31 Микола Босюк, другим у цій категорії був Андрій Капелюх гр.ХС-21. Срібними призерами стали: студент гр.МВ-42 Олександр Ліпчінський (категорія до 90 кг) та студент гр.МВ-51 Степан Карпишин (категорія + 90 кг). Бронзові нагороди отримали студент гр.СН-32 Богдан Мілярчук (категорія до 65 кг) і студент гр. РМ-31 Ігор Сірий (категорія до 79 кг). Норму кандидата в майстри спорту виконав студент гр. ХКп-51 Іван Гринчук!

Готував команду до змагань майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту Зіновій Кульчицький.

Вітаємо наших переможців!