Науково-практичний семінар
«Комплексне вирішення питань опалення та охолодження будинків на основі використання сонячних панелей та теплових помпових установок на прикладі фірми REHAU»

З доповідями виступили представники фірми REHAU, які зупинилися на питаннях щодо енергоефективності теплих підлог, сонячних панелей та теплових помпових установок, а також особливостей їхнього монтажу та обслуговування і впливу регулювальної автоматики на енергоефективність нетрадиційних та поновлюваних джерел енергії.

В процесі дискусії були з’ясовані питання щодо надійності трубопроводів, цін на вищезгадану продукцію, термінів окупності, а також впливу державної та цінової політики на процес впровадження нетрадиційних систем опалення, кондиціювання та гарячого водопостачання в житлово-комунальне господарство України. Обговорення пройшло в теплій невимушеній обстановці.

Працівники та студенти електромеханічного факультету висловили щиру подяку представникам фірми REHAU, які погодилися на такого роду співпрацю.