Школа студентського самоврядування

17 листопада 2012 року, в Міжнародний день студента, відбувся перший семінар-тренінг в рамках Школи студентського самоврядування на тему: “Студентське самоврядування: структура, права та повноваження, основні напрямки діяльності. Нормативно-правова база діяльності ОСС в Україні”. Місцем проведення був Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій.

Нагадаємо, що проект «Школа студентського самоврядування» реалізується Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування” за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА.

Привітання учасникам Школи від Управління у справах сімї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації було виголошене членом колегії Управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації - Лимар Валентиною Петрівною.

Під час першого семінару-тренінгу його учасники, представники органів студентського самоврядування ВНЗ міста та області, познайомились із правами та повноваженнями органів студентського самоврядування (ОСС), структурною побудовою ОСС, основними напрямками діяльності ОСС, нормативно-правовою базою діяльності ОСС в Україні,її практичною реалізацією. Тренером першого семінару-тренінгу був голова Правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігор Процик.

Як зазначив координатор проекту, голова Правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігор Процик: “Старт проекту «Школа студентського самоврядування» припав на Міжнародний день студента не випадково, адже саме цього дня в 1946 році на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувся в Празі, було прийняте рішення про відзначення Міжнародного дня студентів в пам’ять чеських студентів-патріотів, коли в 1939 році понад 1200 студентів, які протестуючи проти дій фашистської влади, були арештовані й укладені в концтабір у Заксенхаузен. Ці події є прикладом боротьби за свої права та інтереси. Однак процес відстоювання своїх прав та інтересів повинен бути наповнений як теоретичними, так і практичними знаннями, вміннями, навичками із різних галузей, вмінням себе реалізувати в сучасному світі. Тому проект «Школа студентського самоврядування» покликаний дати такі знання.”