Більше щастя давати, ніж брати

Благодійність… Що це означає? Це людська риса, що належить до найбільших виявів гуманності. Зараз, у наш час дуже багато хворих, немічних, дітей-сиріт та бідних людей. Їх можна зустріти будь-де, на вокзалі, на вулиці, біля церкви чи магазину з простягнутою рукою чи без, але тих які потребують допомоги ближніх.

Напередодні Дня благодійника (друга неділя грудня) та Дня св. Миколая (19 грудня) наш університет підтримує і запрошує всіх людей доброї волі долучитись до благодійних акцій «Миколай про Тебе не забуде» та «Милосердя».

• «Миколай про Тебе не забуде»
    Метою акції є допомогти зібрати подарунки (солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити, одяг) для дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей Тернополя.
  • «Милосердя»
    Ця Всеукраїнська акція проводить збір продуктів харчування (макарони, крупи, овочі) та товарів першої необхідності для пенсіонерів, інвалідів, одиноких людей.

Вищезазначені речі просимо приносити в каб.207 (навч. корпус №1, 2 поверх)

Ми щиро вдячні кожному, хто долучиться до цієї доброї справи.