Найталановитіша студентка Тернополя і ТНТУ

У Тернополі обирали найкращих студентів, під час проведення регіонального етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». В номінації «Кращий студент–талант» перемогла студентка ТНТУ Вікторія Дупак.

Оцінювали претендентів на звання «Кращого студента Тернополя» журі у складі: начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Тернопільської міської ради Миколи Крутя, заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри, депутата Тернопільської обласної ради Степана Барни та начальника відділу молоді департаменту молоді та спорту Аджарії (Грузія), учасника міжнародного студреспубліканського руху Давида Хаджишвілі, Студентського мера Тернополя та регіонального координатора проекту «Кращий студент України» Івана Коростіля. Після нелегкої боротьби журі обрало переможців.

Отже:

• «Кращий студент Тернополя» (комплексна характеристика) Дричик Інна (Тернопільський національний економічний університет),
  • «Кращий студент–громадський діяч» Блозва Павло (Тернопільський національний педагогічний університет),
  • «Кращий студент–науковець» Виваль Микола (Тернопільський державний медичний університет),
  • «Кращий студент–спортсмен» Рибій Назар (Тернопільський національний педагогічний університет),
  • «Кращий студент–талант» Дупак Вікторія (Тернопільський національний технічний університет).

Дещо про Вікторію. Вікторія Дупак третьокурсниця факультету економіки і підприємницької діяльності, навчається на спеціальності «Облік і аудит». Бере активну участь у культурних заходах університету. Її хобі — музика та подорожі, життєве кредо — іти по життю з усмішкою.

Вітаємо Вікторію і бажаємо їй нових творчих перемог та натхнення!