ТНТУ — переможець міжнародного Конкурсу проектів Програми спільних дій між Україною і Францією в галузі науково-технологічного співробітництва «ДНІПРО»

Переможцем престижного міжнародного конкурсу спільних науково-дослідних проектів в рамках Програми спільних дій між Україною і Францією в галузі науково-технологічного співробітництва «Дніпро» на період 2013-2014 років (оголошення Державного аґентства з питань науки, інновацій та інформатизації України від 27.11.2012) стала команда науковців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Університету Анрі Пуанкаре Нансі 1, Університету П’єра і Марії К’юрі Париж 6 (ESPCI Paris Tech) з проектом «Компетитивна дифузія газів в твердих пористих тілах» («Diffusion Сompétitive de Gaz dans un Solide Poreux: imagerie RMN et Modélisation»).

Співкерівниками проекту були Михайло Петрик (ТНТУ ім. І. Пулюя) та Daniel Canet (l'Université Henry Poincare Nancy 1).

З понад 90 поданих проектів затверджено до фінансування 15 проектів (10 центрів НАНУ і 5 університетів) з таких пріоритетних галузей науки, як фізика частинок та високих енергій, монокристали, методи дистанційного зондування, нанопористі матеріали, біоінженерія та ін.

Щиро вітаємо переможців!