Урочисте засідання НТШ

12 грудня 2012 року в науково-технічній бібліотеці ТНТУ відбулося урочисте засідання Інженерно-технічної комісії Тернопільського осередку Наукового товариства ім.Шевченка.

Урочистісь засідання була ознаменована презентацією, нещодавно виданого, сьомого тому збірника праць Тернопільського осередку НТШ. Презентували збірник головний редактор тому, ректор ТНТУ Петро Ясній, відповідальний редактор серії, голова Тернопільського осередку НТШ Михайло Андрейчин, спонсор видання, генеральний директор ТОВ «Ант» Михайло Ратушняк, секретар Інженерно-технічної комісії, завідувач кафедри фізики ТНТУ Юрій Скоренький.

Петро Ясній висловив щиру подяку усім упорядникам та меценатам сьомого тому збірника НТШ. Він зазначив, що основу збірника склали публікації останніх результатів досліджень науковців університету, членів НТШ, представлені під час Березневої сесії НТШ, яка відбулася у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя 16 березня 2012 року.

Збірники праць отримали науковці університету, члени НТШ, а також їх передали у біблітеки тернопільських вишів та у Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку.

Чудовий музичний етюд учасникам засідання подарувала молода бандуристка, магістрантка ТНТУ Наталя Новіцька.