Науково-технічна програма забезпечення прогресивних екологоощадних технологій та засобів механізації хімічного захисту сільськогосподарського виробництва

17 грудня 2012 року відбулася предметна нарада між ТНТУ ім.І.Пулюя та ПАТ «Львівагромашпроект», щодо укладення спільної угоди на виконання «Науково-технічної програми забезпечення прогресивних екологоощадних технологій та засобів механізації хімічного захисту сільськогосподарського виробництва».

У нараді приймали участь д.т.н., проф. Рибак Т.І.; проректора з наукової роботи, д.т.н., проф. Рогатинський Р.М.; д.б.н., проф. Покотило О.С.; д.б.н., проф. Юкало В.Г.; заступника декана ФХМ, к.т.н., доц. Сташків М.Я.; к.т.н., доц. Бабій А.В.; к.т.н., доц. Матвіїшин А.Й.; к.т.н., асист. Паламарчук П.В.; аспіранти ІІ року навчання Цьонь О.П. та Цьонь Г.Б.

Головував на нараді завідувач кафедри технічної механіки, сільськогосподарських машин і транспортних технологій д.т.н., проф. Рибак Т.І.

Виконання даної програми передбачається на кафедрі технічної механіки, сільськогосподарських машин і транспортних технологій факультету машинобудування та харчових технологій.