В Школі студентського самоврядування навчали як писати соціальні проекти на актуальні теми

15 грудня 2012 року в ТНТУ відбувся четвертий семінар-тренінг в рамках Школи студентського самоврядування на тему: «Написання та адміністрування проектів органами студентського самоврядування ВНЗ».

Тренером даного семінару-тренінгу був Ігор Процик, голова Правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування».

Під час тренінгу учасники навчились презентувати свої організації, визначати проблему, на вирішення якої спрямований проект, формулювати мету та завдання проекту, складати покроковий план реалізації проектів, бюджет проекту, проводити оцінку результативності реалізації проекту, а також адміністрування проектами. Також учасники Школи студентського самоврядування напрацювали власні проекти, які можуть бути реалізовані органами студентського самоврядування у їх вищих навчальних закладах.

Як зазначив координатор, голова Правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігор Процик: «Проведення тренінгу на тему написання проектів та їх адміністування було викликане тим, що сьогодні органи студентського самоврядування ВНЗ м.Тернополя реалізовують багато заходів, які присвячені тим чи іншим святам, пам’ятним датам. Але інколи ті заходи, які вони проводять щорічно, не користуються великою популярністю серед студентів, тому потрібно удосконалювати їх проведення, придумувати якісь «родзинки» проведення таких заходів, проводячи поряд із цим ще якісь додаткові заходи або змінювати сам формат їх проведення, тобто робити його унікальним проектом, реалізація якого вимагає докладання додаткових зусиль. Також важливим є управління самим проектом, реалізація покрокового плану, дотримання термінів їх проведення, розподіл обов’язків між тими, хто причетний до реалізації самого проекту».

Нагадаємо, що проект «Школа студентського самоврядування» реалізується Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією «Спілка Молодіжного Самоврядування» за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА.